EBRU YETİM

 

1970 Sakarya doğumluyum.1993 yılında Ankara Hacettepe Diş Hekimliği fakültesinden  mezun oldum. Halen Adapazarı merkezde  eşim Mustafa Yetim ile beraber serbest diş hekimliği yapmaktayım.Evli ve iki çocuk sahibiyim.

2010 yılında Almanya Münih şehrinde motokaravan kiralayarak başlayan karavan sevdam ard arda yedi kere çekme karavan ile yurt dışı seyahat yaparak bir tutkuya dönüştü ve halen devam ediyor.2018 yılından itibaren derneğin yönetim kurulu başkanlığını üstlenmiş bulunmaktayım.

OSMAN GÜNDÜZ DOLGUN

1989 Sakarya doğumluyum.İlk,Orta ve Lise öğrenimini Sakarya'da tamamlayıp Lisans eğitimini ilk önce Sakarya Üniversitesi İngilizce Turizm İşletmeciliği bitirip ardından Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimini bitirdim.2013 yılında sigorta şirketi kurarak ticaret hayatına başladım.Karavancılık ile maceram 2016 yılında otel tatillerinden sıkılarak doğaya olan düşkünlüğümden dolayı başladı.İlk karavanımızla tatil deneyimimiz ise sınırları aşarak İtalya'ya gitmek oldu.2018 yılından bu yana derneğin yönetim kurulu başkan yardımcılığı üstleniyorum.

MUSTAFA YETİM

1969 Sakarya doğumluyum.1993 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldum.Halen Adapazarı  merkezde eşim Ebru Yetim ile beraber serbest diş hekimliği yapmaktayım.Evli ve iki çocuk babasıyım.

2010 yılında Almanya Münih şehrinde motokaravan kiralayarak başlayan karavan sevdam ard arda yedi kere çekme karavan ile yurt dışı seyahat yaparak bir tutkuya dönüştü ve halen devam ediyor.2018 yılından bu yana derneğin yönetim kurulunun saymanlık görevini üstelenmiş bulunmaktayım.

BERAT ÇETİNKAYA

Sakaryalıyım,İstanbulda yaşıyorum makine mühendisiyim.30 yıldır karavancı olan bir aileden sonra eşim ile karavan gezilerimize devam ediyoruz.2018 yılından bu yana derneğin yönetim kurulu genel sekreterliği görevini üstlenmiş bulunmaktayım.

MERVE DOLGUN

1990 Sakarya doğumluyum.Eşimle birlikte sigorta şirketimizi yönetiyorum.Bana çok uzak bir durum olan karavancılığa eşim ile evlendikten sonra başladım.Başladıktan sonra ise hayat felsefem olan karavancılık maceram hala devem etmekte olup.Tüm tatil planlarını artık ben yapıyorum.2018 yılından bu yana derneğin yönetim kurulu üyesiyim.

GİZEM ÇETİNKAYA

İstanbulluyum,iktisat mezunuyum.Çadır hayatı,yazlık derken şimdi karavanımız ile geziler yapmaktayım.2018 yılından bu yana derneğin yönetim kurulu üyesiyim.

SEHER DOLGUN

Sakaryalıyım karavancılık maceram yeni olmasına rağmen hayatım boyunca hep doğa ile haşır neşir olan bir insanım.İlk defa böyle bir dernek içinde görev almış bulunmaktayım.Özellikle güzel Sakarya'mızın karavancılık turizminde adının marka olmasının hayali ile bu dernekte 2018 yılından bu yana yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktayım.

IMG_7229.JPG

Semerciler Mh. Sait Faik Sk.No:9 Adapazarı/SAKARYA

Bizi Takip Et!
  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
Düşüncelerini paylaş!

 

​Telefon : ​0532 633 05 06

Email :bilgi@sakaryakampvekaravan.com

​​​

© 2018 by SAKARYA KAMP VE KARAVAN DERNEĞİ. Tüm hakları saklıdır.Sitede hiçbir belge izinsiz çoğaltılıp dağıtılamaz.İzinsiz kullanılamaz.